Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Naomi Campbell gjithmonë një perëndeshë (FOTO)
English

Naomi Campbell gjithmonë një perëndeshë (FOTO)

41-vjeçari supermodele Naomi Campbell ka sfiduar të gjithë me paraqitjen e saj në Vjenë me rastin e një aktiviteti për mbledhjen e fondeve të bamirësisë për AIDS.

Ajo me një fustan brilant ka dalë në skenë dhe si gjithmonë ka ditur të prezantojë veten me elegancën e saj.

Aktiviteti për "20th Life Ball" në Vjenë ka mbledhur mjaft yje të artit botëror të cilët kanë zhvilluar dhe prezantuar aktivitete të ndryshme me qëllim mbledhjen e fondeve.

Por në këtë eveniment ka marrë pjesë dhe ish presidenti amerikan Bill Klinton.

Aktorë të ndryshëm u shprehën në qëllimin e përbashkët të aktivitetit:
"Çfarë është e rëndësishme ... është se ne jemi këtu për të edukuar njerëzit. Kjo është arsyeja pse ne jemi këtu, për të thënë se çfarë po ndodh.

Vitin e kaluar, ngjarje bërë 1.9 milionë euro 2.500.000 $) për luftën kundër HIV dhe AIDS.

KOMENTE