Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Panik në aeroplan. Kam bombë të implantuar në trupin tim
English

Panik në aeroplan. Kam bombë të implantuar në trupin tim

Një grua e "çmendur" është përmbajtur nga pasagjerët e tjerë pas ajo filloi të ulërriste duke thënë se kishte një bombë shpërthyese të implantuar brenda saj.

Incidenti tmerrshëm ka detyruar pilotin amerikan të aeroplanit 787 Airways që udhëtonte nga Parisi në Charlotte, Carolina e veriut, të devijojë dhe të bëjë një ulje emergjente.
Avionët luftarakë ishin të gati duke shoqëruar aeroplanin e trazuar dhe e udhëzuan atë në tokë në një aeroport të Maine, ku pasagjerët u evakuuan dhe gruaja u arrestua.

Ajo ishte qytetare francez, e lindur në Kamerun, Afrikë, e cila po shkonte të vizitonte Shtetet e Bashkuara për 10 ditë, raportoi CNN.
Mjekët në bordin e fluturimit e panë atë por nuk gjetën prova të plagëve që tregojnë një operacion të kohëve të fundit, sipas kanalit të lajmeve.

Zyrtarët amerikanë thanë për NBC se raportet fillestare sugjeruan se gruaja ka patur probleme mendore dhe si e tillë do të merret për vlerësim mjekësor.

KOMENTE