Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bin Ladeni i ri. Përzgjidhet aktori
English

Bin Ladeni i ri. Përzgjidhet aktori

Emri i aktorit që do të portretizojë Osama bin Laden në një film, se si CIA dhe forcat speciale amerikane vranë liderin e Al Kaedës është - ose le të themi ishte - gati si Sekret por tani jo më.

Është aktori britanik Ricky Sekhon, i përzgjedhuri i regjizores fitues të çmimeve “Oscar”, Kathryn Bigelow.

Filmi, i cili ka titullin "Zero Dark Thirty", përfshin një sërë aktorësh si Jessica Chastain, Joel Edgerton, Mark Strong and Jason Clarke si njerëz inteligjentë kombëtarë dhe operativë të sigurimit që zbuluan organizatorin në strofullën e tij në një kompleks me mur në Abbottabad, Pakistan.
Një pjesë e xhirimeve në Lindjen e Mesme kanë përfunduar tani do të bëhen xhirime të tjera.
Rolet për aktorët me prejardhje aziatike nuk janë të shumta dhe shpesh ata janë të detyruar për të luajtur karaktere që u caktohen.
Filmi do të jetë gati në dhjetor të këtij viti.

KOMENTE