Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fytyra më e shëmtuar në botë fiton rekordin Guinness (FOTO)
English

Fytyra më e shëmtuar në botë fiton rekordin Guinness (FOTO)

Kjo është një fytyrë që vetëm nëna e tij nuk mund ta urrejë.
Tang Shuquan, 43 vjeç, mund të duket shumë, shumë ishëmtuar në këto foto, por pamja e tij është futur në librin botëror Guinness për të bërë fytyrën më të shtrembëruar.
Dhe tani, ai ka nisur një sfidë për publikun për të parë nëse dikush mund ta imitojë atë për të thyer rekordin botëror.

Tang ka ofruar një shpërblim 100.000 juan (10,250 dollarë) për të gjithë ata që mund ta mposhtin atë në një fytyrë si ajo e tija.
Tang, nga qytetit Chengdu, Sichuan krahinë, Kinë, thotë se ai është ekspert në krijimin e asaj lloj fytyre.
Ai ka përsosur artin e tij për shtatë vjet për të krijuar fytyrën e mundur para se të shpërthente talentin e tij unik në botë 10 vjet më parë.
Në mars ai mori pjesë në një emision italian Gines Records Botërore, Channel 5 dhe dje iu dha 10.000 $ si çmim dhe një medalje Gines.

KOMENTE