Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
George Clooney dhe Stacy Kiebler festojnë njohjen e tyre (FOTO)
English

George Clooney dhe Stacy Kiebler festojnë njohjen e tyre (FOTO)

Ai duket i pavarur nga askush, por këtë herë George Clooney duket ndryshe, zemra e tij është përfshirë nga ish mundësja dhe modele fitnesi 32 vjeçarja Stacy Kiebler.

Ata së bashku me çiftin tjetër më të preferuar Cindy Crawford dhe Rande Gerber kanë festuar një vjetorin e njohjes së tyre në një restorant në Beverly Hills.

George Clooney siç quhet dhe beqar i përjetshëm është njohur me të dashurën e tij pasi u nda nga aktorja italiane Elisabetta Canalis.

Ata po planifikojnë të shkojnë me pushime në kompleksin Clonney për të festuar 1 vjetorin e tyre.

KOMENTE