Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjimnasti që ka fituar vëmendjen e femrave
English

Gjimnasti që ka fituar vëmendjen e femrave

21-vjeçari nga Peterborough, pasi ka fituar medaljen e bronxit në Lojërat Olimpike të Pekinit, ka pozuar për revistën Cosmopolitan të këtij muaji.

Gjimnasti Louis Smith tregon fizikun e tij perfekt për revistën në prag të Lojrave Olimpike në Londër.

Ai ka tërhequr vëmendjen e një audience të madhe femrash dhe deri tani klasifikohet i pari, ndërkohë shpreson që të rregullijë medaljen e tij në Lojrat Olimpike në Londër.

Qëllimi i revistës është për të mbledhur fonde për kërkimin e kancerit në prostatë te meshkujt, pasi kanceri i prostatës është duke u bërë një problem shqetësues edhe në mosha shumë të reja.

KOMENTE