Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Këpuct e Lady Gaga-s janë ato të Geishës japoneze (FOTO)
English

Këpuct e Lady Gaga-s janë ato të Geishës japoneze (FOTO)

Një stilist këpucësh, japonez, është bërë i preferuar nga primadona e pop duke marrë geishë dhe duke e bërë atë Gaga.

Noritaka Tatehana është njeriu i tmerrshëm i Lady Gaga-s, i cili dizenjoi këpucë, të cilat nuk kanë thembrën dhe janë 10 deri në 18 inç të gjata.
Paraqitjet e saj në shfaqje televizive dhe video muzikore, duke veshur këpucët e Tatehan-s e kanë ndihmuar atë që një palë këpucë të shiten më shumë se 15.000 $.
Z. Tatehana, i cili ka bërë më shumë se 20 palë për Lady Gaga gjatë dy viteve të fundit, tha se ai mori këpucë e kostumit tradicional të geishas dhe bëri një formë moderne me platforma skulpturore.

Ai është mjaft i kënaqur me punën e tij dhe karriera e tij mori hov që kur ai ishte student.
Historia e këpucëve të tij filloi kur ai kishte për të mbrojtur diplomën e tijdhe duhej të paraqiste një krijim të vetin. Ai studionte në Universitetin prestigjoz japonez të Arteve.
Pasi realizoi këpucën pa thembër, ai e shpërndau modelin e tij në shumë industri nga ku morri vetëm tre përgjigje, midis tyre ishte stilisti i Gagas.
Që këtu filloi karriera e tij pasi Lady Gaga i kishte plqyer shumë si model duke thënë se i përshtaeshin tipit të saj dhe se e falënderonte shumë.
Këpucët edhe pse janë pa thembër janë më të rehatshme se ato me thembër.

KOMENTE