Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sheryl Crow ka tumor në tru
English

Sheryl Crow ka tumor në tru

Sheryl Crow ka zbuluar se ajo ka një tumor të trurit. Por këngëtaria u ka bërë thirrje tifozëve që të mos shqetësohen pasi ai është beninj.
Crow u diagnostikua me një tumor të trurit vitin e kaluar. Crow tha se tumor u zbulua kur ajo shkoi në një spital për t'u testuar pasi ajo ishte duke përjetuar humbjen e kujtesës.
Ajo i tha Las Vegas Review: "Unë nuk kam biseduar me të vërtetë për të. Në nëntor, kam gjetur se unë kam një tumor të trurit. Por kjo është e mirë, kështu që unë nuk duhet të shqetësohem për të. "
Crow i tha gjithashtu një audience në lidhje me gjendjen e saj në një koncert të kohëve të fundit, e cila pavarësisht nga natyra e rëndë e tij kumbues është shumë e zakonshme.
Zëdhënësja e saj Christine Wolff tha: "Crow nuk ka simptoma dhe çdo gjë është në rregull. Ishte një përmendje e rastit gjatë intervistës. Ajo nuk kishte menduar të alarmontet askënd.

Tumori është një meningioma, është një mënyrë tipike beninje dhe zhvillohet në pjesën mbrojtëse të trurit dhe palcës kurrizore. Ajo është duke punuar shumë mirë është e shëndoshë dhe e lumtur.
Këngëtarja pasi fitoi betejën mbi kancerin e gjirit tani shpreson që të mos përballet negativisht me tumorrin në tru. Është nënë e dy fëmijëve.

KOMENTE