Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Zaganjori tërhiqet nga gara presidenciale (VIDEO)
English

Zaganjori tërhiqet nga gara presidenciale (VIDEO)

Dhe surpriza ka ndodhur atëherë kur pritej dhe një përpjekje e fundit. Xhezair Zaganjori është tërhequr nga gara presidenciale pas 3 raundesh votimi.
Zagonjori nuk u fut në asnjërin nga raundet e realizuara për votim. Nuk dihen arsyet e kësaj lëvizje. Tani i hapet rruga kandidatëve partiakë, të hënën do të hyjë në lojë një prej anëtarëve partiakë, të forcës më të madhe në pushtet asaj të Partisë Demokratike. Kush do të jetë vallë?

1096

KOMENTE