Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jennifer Lopez nis turneun e saj botëror e veshur në diamante (VIDEO)
English

Jennifer Lopez nis turneun e saj botëror e veshur në diamante (VIDEO)

Jennifer Lopez ka filluar turneun e saj botëror. Shfaqja e saj e parë e dhënë dje në Panama City ka qënë e mahnitshme dhe ka mbërthyr tifozat e shumtë që brohorisnin dhe shoqëronin atë duke kënduar.
Ishte shpallur më herët këtë javë se Jennifer do të jetë e veshur me një shumëllojshmëri të veshjeve të dizajnuara nga Zuhair Murati projektuesi libanez për turne.

42 vjeçarja nënë e dy binjakëve dukej e pabesueshme në trupin e saj perfekt të veshur në diamante.
1117

KOMENTE