Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ruud Gullit, e ndan gruaja, për një më të ri (FOTO)
English

Ruud Gullit, e ndan gruaja, për një më të ri (FOTO)

Gruaja e legjendës së futbollit Ruud Gullit e ka lënë atë për një mashkull më të ri, pasi ajo thotë se është Gullit është i sëmurë nga mashtrimi i tij.

Estelle, 33 vjeç, zbuloi Sky Sport u la "i zemëruar dhe konfuz ", pasi ajo i tha atij se ajo dëshironte një divorc.

Estelle ka rënë në dashuri me një maroken kampion bote në kickbox Badr Hari 28 vjeç dhe është 21 vjet më i ri se Ruud.
Në një intervistë për De Telegraaf, ajo fajësoi pabesitë e burrit të saj shkak për fundin e martesës së tyre 12 vjeçare.

Estelle, e cila është mbesa e legjendës hollandeze Johan Cruyff, tha: " është një gjë që Ruud ka nevojë ta dijë. Badr nuk më ka vjedhur mua nga Ruud por Ruud më largoi mua "

"Ruud është i zemëruar dhe i hutuar. "Ai nuk mund ta besojë se çfarë po ndodh. Ai ishte me të vërtetë i zemëruar kur i thashë se isha duke e lënë atë.
Ruud është mërzitur shumë. Ai me të vërtetë nuk kupton këtë që po vjen. Por kjo është ajo që ndodh kur ju jeni aq të zënë me gjërat tuaja."

Ruud ka luajtur për AC Milan, Sampdoria, Chelsea dhe Hollandën dhe simenaxher i Chelsea dhe Newcastle.
Gruaja e tij tha: "“Rudd nuk është një njeri i keq por ka një zakon të keq, nevojën për tradhëti. Ai e ka bërë këtë gjithmonë gjatë martesës sonë dhe ai e di shumë mirë që unë i di të gjitha pavarësisht se i ka mohuar gjatë gjithë kohës. Besimi në të filloi të venitej vit pas viti dhe në fund nuk i besoja atij aspak”, tha Estelle.

"Ky ishte momenti kur kam filluar të pyes veten, çfarë është kjo martesë e bazuar në gënjeshtra?

Çifti ka 2 fëmijë Joelle dhe Maxim. Ish futbollisti Evropian i Vitit ishte i martuar dy herë më parë dhe ka katër fëmijë me ish-gratë e tij.

KOMENTE