Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ascot Royal, paradë mode në Britani (FOTO)
English

Ascot Royal, paradë mode në Britani (FOTO)

Ascot Royal ka hapur dyert e saj të shenjta edhe për këtë vit, në Britani.

Ascot Royal është një garë Mode që zgjat 5 ditë në Britani dhe realizohet me veshjet më të bukura. Pra është një garë se kush do të prezantohet më bukur me veshjen, por duke iu përshtatur dhe rregullave që ka kjo garë.

Dhe dita e parë e Ascot Royal ka shkuar miurë pasi të gjithë pjesëmarrësit dukeshin të kishin zbatuar kodin e ri të veshjes me rregullat e tij.

Dhe fotot në krah tregojnë veshjet e ndryshme në këtë paradë mode.

KOMENTE