Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kate Upton modelja më seksi në planet (FOTO)
English

Kate Upton modelja më seksi në planet (FOTO)

Duket pak si e dyshimtë që ajo të jetë një nga modelet më të nxehta dhe seski në planet.

Kate Upton nuk ka nevojë për rroba banje. Modelja e prezantimit të vesjeve sportive këtë herë ka pozuar duke mbuluar gjoksin e saj me duar, përmes një modestie të hollë, për revistën GQ.

Foto e modeles 20 vjeçare janë marrë nga fotografi Terry Richardson i cili ka kohë që punon me Kate.

Në një intervistë të dhënë ajo është shprehur se rrobat (bikini) kanë qënë pjesë e saj që kur ishte e vogël.
Kate ka 400 000 ndjekës në Twitter.

KOMENTE