Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mondi Telha qëllohet për vdekje me thikë
English

Mondi Telha qëllohet për vdekje me thikë

Sherri ka nisur nën efektin e alkoolit. Më pas atë e bir shkojnë në shtëpinë e viktimës duke e vrarë me thika.

Rreth orës 00.20, Nektario Çuka 27 vjeç, i dënuar më parë për drogë, dhe babai i tij Françesko Çuka 50 vjeç, i dënuar më parë për armëmbajtje, kanë shkuar në shtëpinë e shtetasit Mondi Telha, 44 vjeç, duke e vrarë me thikë.

Policia ka nisur hetimet si dhe ka arrestuar atë e bir si autorë të krimit.

KOMENTE