Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tifozët anglezë: Italia e meritoi fitoren (FOTO)
English

Tifozët anglezë: Italia e meritoi fitoren (FOTO)

Anglia humbi mbrëmjen e djeshme me Italinë. Shumë britanikë janë shprehur se Anglia morri atë që meritonte pasi nuk mund të shmangësh zymtësinë që kishte skuadra angleze dhe Italia e meritoi fitoren.

Ajo pati një fillim të mbarë por diçka ndryshoi në atë skuadër më pas. Edhe pse Italia meritoi fitoren ne ndiejmë dhimbje pasi po shpresonim se Anglia po përparonte duke na kthyer shpresën për të fituar përsëri.

Ndaj duhet të pranojmë humbjen dhe dëshpërimin e mbrëmjes së djeshme me rezultatin 4-2 për Italinë.

Edhe pse shancet ishin dhe u krijuan mjaft për të bërë gola, lojtarët nuk ishin në gjendje për të gjetur rrjetën

KOMENTE