Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Burri me profesion mjek, i pret buzët gruas dhe i ha
English

Burri me profesion mjek, i pret buzët gruas dhe i ha

Një profesor mjek suedez, mjafti respektuar, në Institutin shëndetsor Karolinska, i preu gruas buzët e saj dhe ia hëngri pasi ajo e pyeti për një divorc.

"E bëra pasi ajo nuk do të ketë mundësi të puthë përsëri", shprehet mjeku.

52-vjeçari i tha hetuesit se ai planifikoi të vriste veten sulmit që i bëri gruas në shtëpinë e tyre në Stokholm.

Dhe ai pohoi se vendimi për këtë veprim ndaj 32-vjeçares u bë "spontanisht".

Ai u shpreh: unë nuk doja ta vrisja por thjesht ta bëja të vuante për pjesën tjetër të jetës së saj.

Profesori i cili është nga Irani, pati një moment zemërimi të lartë, pasi ajo e kishte pyetur disa herë për divorcin.
Ndërsa para gjykatës ai është shprehur:
Morra një thikë por nuk ishte e mprehtë. Pastaj mora një bisturi që e përdor në operacion. Kam marrë buzët e saj të prera dhe njërën e hëngra. Fillimisht, mendova se duke i prerë ajo kurrë nuk do të jetë në gjendje për të puthur përsëri. Por kur mendova se mjekët mund t'ja ngjitin përsëri e preva fare dhe e hëngra. Dhe kështu e gëlltita mishin. Unë jam një njeri i shkencës, unë kam një IQ shumë të lartë. Unë kam mundësinë për të zgjidhur problemet në një sekondë."

Më parë policia donte ta akuzonte atë për vrasje në tentativë, pasi sulmi ishte aq brutal.
Por gjykata kërkoi të ndryshojë akuzën, për sulm të rëndë. Gjykimi i tij do të fillojë më 3 korrik.

KOMENTE