Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jessica Lowndes mbretëresha e bukurisë në Ibiza (FOTO)
English

Jessica Lowndes mbretëresha e bukurisë në Ibiza (FOTO)

Aktorja kanadeze Jessica Lowndes, ka tërhequr vëmendjen duke e cilësuar si mbretëresha e bukurisë për këtë javë në plazhin Ibiza të Spanjës.

Me bikini që dukeshin si pa kombinim ajo ka treguar trupin e saj që nuk u ka shpëtuar kamerave të pushuesve.

Ajo është duke punuar në fushën e muzikës kohët e fundit pasi është pasioni i saj i vetëm që e bën të ndihet e lumtur dhe krenare.

Ajo po përpiqet të nxjerrë albumin e saj brenda këtij viti dhe ëndëron që një ditë të punojë me yjet si Drake, Rihanna, dhe Bruno Mars.

KOMENTE