Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Marshimi i çamëve në Qafë-Botë (VIDEO)
English

Marshimi i çamëve në Qafë-Botë (VIDEO)

Java e Kulturës dhe Historisë ka arritur kulmin e aktiviteteve të saj me marshimin e përvitshëm në Qafë- Botë.
Me mijëra pjesëmarrës në marshim, të ardhur dhe nga vende të largëta për të kujtuar këtë ditë të paharrarur dhe ku çdo shqiptar beson se shumë shpejt drejtësia do të vendoset në vend. Dhjetëra prej tyre prehen në një varrezë në fshatin Kllogjer të Sarandës. Të pranishëm ishin drejtuesit më të lartë të PDIU-së si dhe kreu i Lëvizjes Vetëvendosja në Kosovë, Albin Kurti.
1146

KOMENTE