English

Gruaja e futbollistit Gerrard, nuk ka nevojë për sport

Kur burri juaj është një futbollist profesionist padyshim që ndiheni më të ndërgjegjshëm për trupin tuaj.

Megjithatë, Aleks Gerrard tregoi se ajo nuk ka nevojë për të luajtur sportqë të ketë një trup të mahnitshme pasi burri i saj është sportist.

29-vjeçarja, bionde shfaqi një trup me rroba banje leopard, që shumica e grave do të vdesin për të, pavarësisht se tashmë ka tre fëmijë.

Çifti është relaksuar në një festë luksoze në Las Vegas, pas sezonit të gjatë të Steven që luajti për Liverpool dhe Angli.

Kapiteni i ekipit kombëtar shfaqet me një trup të mahnitshme në një palë pantallona të shkurtra.

Gjithashtu ai e meritonte një festë të tillë pasi ishte dhe lojtar me nr 23 në EURO 2012 që ishte zgjedhur nga UEFA.

KOMENTE