English

Georgia Salpa: meshkujt grekë janë më të avancuar se ata britanikë (FOTO)

Gjatë vitit të kaluar Georgia Salpa ka bërë një garë në përhapjen e tabloideve në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, dhe është quajtur një nga gratë më seksi në botë.

Dhe kjo nuk është e vështirë për të parë pse, si ajo ka pozuar fotot e saj të reja për FHM.

27-vjeçarja tregon fizikun e saj të jashtëzakonshëm në një fotografi të veshur me një bikini të ndritur të verdhë brenda një makine si dhe veshje të tjera.

Ajo është gjysmë greke dhe i dashuri i saj është grek. Në një intervistë të dhënë ajo është shprehur se meshkujt grekë janë shumë herë më të avancuar se meshkujt britanikë, dhe një mashkull që vishet mirë apo që përpiqet i tërheq asaj vëmendjen.

Gjithashtu ajo ka shtuar se ndihet tepër e lumtur që u radhit në 5 gratë më seksi në botë vitin e kaluar.

KOMENTE