Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Atleti francez, shtyn vajzën 14 vjeçare (VIDEO)
English

Atleti francez, shtyn vajzën 14 vjeçare (VIDEO)

Mahiedine Mekhissi-Benabbad kishte fituar vetëm medaljen e artë evropiane Championship, në 3000 metra vrapim me pengesa në Helsinki 2012.

Kur ai kaloi finishin një vajzë 14 vjeçare e veshur me një maskë si Appyä, i ofroi pakon e dhuratës ai jo vetëm që e hodhi qesen duke i rënë me dorë por e shty vajzën 14 vjepare e cila për pak desh u rrëzua.

Ai bëri të njëjtën gjë pas Kampionatit evropian në Barcelonë. Kjo është një sjellje krejtësisht e papranueshme.

Organizatorët kanë regjistruar ngjarjen dhe tani shpresojnë që francezi duhet të dënohet.

Mahiedine Mekhissi-Benabbad, i lindur më 15 mars 1985) është qytetar francez dhe është me origjinë algjeriane.

1153

KOMENTE