Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mario Balotelli i kërkon Rafaellës të abortojë ose testin e ADN-së
English

Mario Balotelli i kërkon Rafaellës të abortojë ose testin e ADN-së

Ndërkohë që Mario Balotelli pret të bëhet baba, akuza të tjera kanë dalë ndaj tij nga vëllai i Rafaellës, Francesco Fico i cili ka akuzuar Marion pasi i ka kërkuar që Rafaella të abortojë shtatzaninë e saj.

"Është shumë e turpshme kërkesa për një test ADN-je nga ana e Mario Balotellit. Madje, ai ka provuar që t’ia ndryshojë mendjen Rafaelës mbi lindjen e fëmijës; por ai fëmijë është e sigurtë që do të vijë në dritë, edhe pa dëshirën e tij! Mario e di mjaft mirë që është i biri. Ata e kishin në plan një gjë të tillë përpara se të ndaheshin, sidomos Mario e dëshironte shumë një gjë të tillë. Ai e di mirë këtë gjë!”.

Më pas ai ka shpjeguar: “Kemi marrë telefonata nga njerëz të afërt me Balotellin për të bindur Raffaellën që ta ndërpresë shtatzëninë. Por kërkesat e tyre u refuzuan,” rrëfen Françesko. “Duke dëgjuar nga media se Mario i ka kërkuar një test ADN-je motrës sime është një mungesë respekti ndaj saj. Raffaella në këtë moment është keq dhe shumë e stresuar. Është fyer si grua dhe si nënë e ardhshme. Në këtë moment ajo ka nevojë për qetësi,”

Nëna dhe vëllai i Rafaellës asnjëherë nuk e kanë pëlqyer lidhjen që vajza e shtëpisë kishte me Marion, por tani ai ka dalë në mbrojtje të saj duke thënë:
“E kisha pranuar vetëm për dashurinë që kam për motrën time. Mjaft tani! Kërkoj respekt dhe qetësi për një vajzë të re që po bëhet gati të përballojë shtatzëninë”.

KOMENTE