English

Selena Gomez dhe Justin Bieber përsëri së bashku

Kohët e fundit mediat lidhur me jetën e artit kanë pohuar se Bieber dhe Selena Gomez kanë përfunduar mardhënien e tyre, madje kjo u duk dhe javën e kaluar kur Bieber parakaloi në tapetin e kuq me vëllain e tij 2 vjeçar.


Por këtë fundjavë ata janë parë së bashku ku madje janë shprehur se janë një çift solid dhe i kanë dhënë një shanc tjetër mardhënies së tyre.

Raportet e fundit deklarojnë se Justin mund të ketë për t'u përballur me burg nëse shpallet fajtor për akuzat penale për një grindje me një fotograf.

Çifti Gomez-Bieber ishin së bashku në premierën LA e Katy Perry: Part of Me në 27 qershor.

KOMENTE