Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Berluskoni pranon shitjen e lojtarëve Silva dhe Ibrahimovic
English

Berluskoni pranon shitjen e lojtarëve Silva dhe Ibrahimovic

Kishte disa kohë që flitej për transferim të Ibres dhe Silves te Paris SG.

Gianluca di Marzio ka treguar edhe detajet e Distancës mes kërkesës dhe ofertës. PSG i ka ofruar 9 milion euro në vit për 4 sezonet e ardhshme. Ibra dëshiron 15 milion euro në vit per 3 sezone.

Por sot Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka bërë të ditur se ka dhënë miratimin e tij për shitjen e Thiago Silva dhe Zlatan Ibrahimovic të Paris Saint Germain.
Gjithçka është bërë për politikën e reduktimit të pagesave.

Tani i takon vetë sportistëve pë të kryer mardhëniet e tyre personale me skudrat franceze.

Berluskoni bëhet e dit të ketë thënë: "po i kam shitur 2 lojtarët te Paris Saint Germain, dhe kjo na bëri të kursejmë 150 milion dollarë.

KOMENTE