Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Electra Carmen një Baywatch i dytë (FOTO)
English

Electra Carmen një Baywatch i dytë (FOTO)

Ajo u bë e famshme vetëm me një palë rroba banje të kuqe që kishin vendosur në garaë zemrën e meshkujve.
Dhe 14 vjet me radhë, ish ylli i Baywatch yll Electra Carmen, ende duket e mahnitshme në një palë rroba banje.

Aktorja tregoi figurën e saj mbresëlënëse në Los Anxhelos dje.
Ajo nuk fare afër 40 viteve të saj pasi kishte veshur dhe bikini rozë e cila paraqiti një figurë në rritje.

Carmen ishte e lumtur që stomaku i saj ishte i sheshtë dhe tërë hijeshi ajo ka pozuar fotot nën kostimin rozë të rrobave të banjës.

Ajo ka bërë një paraqitje të mirë edhe në "Got Talent" në Britani. Para 10 vitesh Carmen ka bërë operacion të gjirit dhe është e lumtur tani me trupin e saj.

KOMENTE