English

Tulisa feston 2 gëzime në një ditë (FOTO)

Ishte një festë e dyfishtë për Tulisa Constavlos natën e kaluar pasi ajo ishte duke festuar ditëlindjen e saj të 24 dhe zgjidhjen e një beteje ligjore me ish-të dashurin e saj.

Gjyqtarja e X Faktor është parë duke pushuar në një pishinë pas natës së çmendur që kaloi jashtë me miqtë e saj.

Tulisa kishte veshur një bikini goxha të ndritshme për ditën me diell, por duket se mori aq shumë rreze sa filloi të kishte dhimbje nga djegia.

Ajo duket dhe në fytyrë se nuk i ka duruar dot temperaturat e nxehta dhe menjëherë është hedhur në ujin e ftohtë të pishinës.

Tulisa solli një numër të miqve të saj në Ibiza për të festuar ditëlindjen e saj.

KOMENTE