Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Macja lind me 2 këmbë (VIDEO)
English

Macja lind me 2 këmbë (VIDEO)

Anakin! Ani është një mace me dy këmbë, e lindur pa 2 këmbët e mbrapme, por që nuk e ka ndaluar atë nga një jetë normale. Ai është plot me dashuri dhe jetë! Familja është kujdesur për macen Anakin dhe janë të dashuruar pas saj aq sa ata postojnë foto dhe video nga jeta e saj si ajo rritet.

2 videot e mëposhtme tregojnë jetën e maces me 2 këmbë.
1183
Por ajo mund të luajë dhe në kompjuter lojës e saj.
1184

KOMENTE