English

Modelja Aisleyne Horgan-Wallace pozicione provokuese edhe kur ha (FOTO)

Si të gjithë sportistët që ndonjëherë hanë dhe fshehurazi si të uritur ashtu dhe modelja e glamour Aisleyne Horgan-Wallace ka rrëmbyer një hamburger dhe duket se po e shijon aq shumë si rrallë ndonjëherë pas Essex Polo në Epping dje.

Ajo u bashkua me mikeshat e saj por duket se priste një telefonatë të rëndësishme pasi telefonin e mbante gjithë kohës në pjesën e përparme të gjoksit vendosur në reçipeta.

Ajo ka përdorur një kombinim perfekt të veshjes dhe aksesorëve të saj bojëqielli dhe të zezë, ndoshta dhe për të tërhequr vëmendjen e formave të saj trupore aq sa ajo duket dhe nga mënyra e qëndrimit kur priste hamburgerin për të ngrënë.

KOMENTE