English

Balotelli nuk ka turp kur del me të brendshme në plazh (FOTO)

Mario Balotelli vazhdon pushimet e tij në Ibiza në spanjë nën shoqërinë e femrave dhe miqve të tij.

Thuhet se për një javë ai ka shpenzuar 153.0840 euro për një javë.

Futbollist i shkëlqyeshëmnuk është kurrë i ngrysur modest apo i trembur, por ai i bën gjërat sikur të ishte në dhomën e tij.

Futbollisti italian u pa në një palë pantallona të shkurtra të bardha Hollister plazhi përpara se të vendoste të kalonte në pantallona ngjyrë vjollcë që duken se janë pak më shumë në modë.

Super Mario ka përfunduar fazën e ardhshme të aspiratave të tij të modelimit duke veshur një palë mbathje Emporio Armani boksier, tamam si David Beckham një herë e një kohë.


KOMENTE