English

Supermodelja 44 vjeçare sfidon moshën. Ajo fiton mijëra paund për një ditë (FOTO)

Në kulmin e saj, supermodelja hollandeze Karen Mulder merrte vetëm për një ditë mijëra paund.

Por, pavarësisht suksesit të saj si model, e cila pretendonte se ajo ishte abuzuar nga i ati dhe dhunuar nga njerëzit e shumtë - duke përfshirë drejtuesit e agjencisë model dhe princi Albert i Monakos në adoleshencë të saj - ka luftuar një betejë të vazhdueshme me depresionin. Dhe në vitin 2002, Karen u dërgua në spital në Paris për pesë muaj pas një përpjekje të dështuar vetëvrasëse.
Në atë kohë, një burim në agjencinë e ish-zonjës Mulder, tha se lajmi i mbidozës erdhi si një 'shok i pabesueshëm ".

Por tani Mulder duket sikur është kthyer përsëri në fillimet e saj. Ajo ka një vajzë 6 vjeçe Anna dhe është parë me një trup perfekt në ishullin Mykonos në Greqi, duke sfiduar moshën e saj 44 vjeçare.

Ajo ishte e famshme edne pa mbushur 18 vjeç pasi kishte sfiluar për Valentino, Yves Saint Laurent, Lanvin, Versace, dhe Armani.

KOMENTE