Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vajza e Victoria Beckham hedh hapat e parë në Dublin
English

Vajza e Victoria Beckham hedh hapat e parë në Dublin

Në fakt ka qenë emri i Victoria Beckham në tabelat në nisjen e saj në Dublin, Irlandë, dje, por të gjithë sytë i kishin te Harper vajza e saj.

Vajza e vogël, e cila së fundi festoi ditëlindjen e saj të parë, u pa duke ecur dhe lëkundur së bashku me nënën e saj të famshme, e cila mbajte vajzën e saj si ajo ecte me shpejtësi së bashku me të në dyqan Thomas Brown në Dublin.

Veshur me një fustan blu dhe këpucë të zeza për ngjarjen, Harper rrezatonte si ajo ecte së bashku, e ngazëllyer në mënyrë të qartë nga ajo që gëzonte për hapat e parë të saj në jetë.

KOMENTE