Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Një mustaqe larg nga vdekja
English

Një mustaqe larg nga vdekja

Ngecur në një hendek të vogël në një prag dritareje banjo, miu nuk ka kohë për të menduar. Të jetojë apo të vdesë?

Zgjedhja e tij është shumë, shumë e kufizuar.
Macja po mendon se si do të festojë me gjahun e saj që është vetëm një "mustaqe" larg.

Por i ulur apo strukur në cep ai përsëri shpreson që liria e tij nuk mbaron këtu, pasi macja po mendon ndoshta si të shtrojë tavolinën e saj dhe ndoshta harron që duhet ta sulmojë.

Një përdorues i njohur vetëm si Max422 ka postuar këtë foto internet nuk jep asnjë të dhënë tjetër gjeografike.
Por loja vdekjeprurëse me macen dhe miun, ka përfunduar me fund të lumtur në favor të miut.

Pasi po rrinte i strukur te cepi ndodhi një mrekulli, që ai shpëtoi në mënyrë të rreufeshme dhe u fsheh në një dollap rrobash ku macja edhe pse e ndoqi nuk mund të futej atje.
Miu, gëzonte pasi e dinte që macja e humbi menjden te ëndërrimi i saj.

Përfundimisht, postuesi shkruan se macja u lodh duke pritur përsëri dhe u largua.
Max422 - pronari i maces
loja mbaroi
Miu 1: Macja 0

KOMENTE