Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mbretëresha Elisabeth e inatosur me Samanta Cameron (FOTO)
English

Mbretëresha Elisabeth e inatosur me Samanta Cameron (FOTO)

Si anëtare e Këshillit të Modës Britanike Samanta Cameron nuk është se shquhet për stilin e saj në të veshur, por kur është fjala për takime si ai i sotmi me mbretëreshën ajo do të jetë tepër e kujdesshme.

Familja Cameron ka patur një takim të nivelit mbretëror si ajo ka ftuar për një drekë jubile në shtëpinë e tyre Mbretëreshën Elizabeth me burrin e saj, ish kryeministrin Blair dhe Gordon Brown bashkë me gratë e tyre.

Por duket se një koinçidencë ka ndodhur e cila shihet qartë se nuk e ka bërë të lumtur Mbretëreshën se si ajo dhe zonja Cameron kishin përshtatur fustanet e tyre me të njëjtat ngjyra.

Ndërkohë që Samanta ka buzëqeshur para kamerave, Mbretëresha tregon qartë fytyrën e saj ku shihet një lloj mospëlqimi.

KOMENTE