English

Cesc Fabregas super i dashuruar me Danielle (FOTO)

Ylli i Barcelonës, Fabregas dukej aq i dashuruar me të dashurën e tij mahnitëse, Daniella Semaan, sa ai e kapi me pasion duke i dhënë një puthje version Hollywoodi

Ata janë duke kaluar pushimet e tyre në Spanjë, në Menorca. Ata jetonin vetëm në sytë e njëri tjetrit pasi fotot tregojnë veprimet e tyre ishin shumë të mbushura me dashuri.

Gjatë fundjavës, futbollisti kaloi një festë në Ibiza me miqtë e tij.
Që sezonin e tij me FC Barcelona, Fabregas ka udhëtuar për në Ibiza, Sardenjë, Londër dhe Porto Cervo, Itali, me Daniellën.
Është e qartë se ylli spanjoll ka vetëm sy për bukurinë zeshkane, dhe më herët këtë vit ai e përforcoi këtë lidhje në përkushtimin e tij te Daniella duke shkruar në krahun e tij një tatuazh ku thuhet "My life 'D'forever"

KOMENTE