Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Je bërë tamam si derr (FOTO)
English

Je bërë tamam si derr (FOTO)

Shprehja "je bërë tamam si derr" nuk paska dalë kot.

I zoti i shtëpisë Colin Webb, 19 muaj më parë bleu si dhuratë për gruan e tij Susie një derrkuc të vogël për të cilin ju tha se ai nuk rritet më por qëndron në atë madhësi.

Dhe ai duke marrë shkas se edhe Paris Hilton dhe Victoria Beckham kanë një të tillë e bleu derrkucin si dhuratë dhe ai u bë një pjestar i shtëpisë së tyre.

Por pas 19 muaj ai u rrit 4 herë më shumë se sa ishte dhe shiheni në figurë se sa është bërë.
Por çifti përsëri e do pasi u mësua me të dhe ai lëviz nëpër shtëpi si një fëmijë adoleshent.

Por në fakt është bërë i papërshtatshëm pasi zë një sipërfaqe të madhe dhe nukmund të lëvizë nëpër shkallë. Derrat mikro jetojnë deri në 18 vjet.
Miqtë e tij e kanë këshilluar që ta therin dhe të hanë një vit proshut, por Colin nuk pranon pasi ai është shumë inteligjent thotë, nuk ngacmon njeri dhe sa herë që vijnë njerëz ai hungëret aq këndshëm.

KOMENTE