Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Penelope Cruz, fytyra e Campari-t për kalendarin 2013
English

Penelope Cruz, fytyra e Campari-t për kalendarin 2013

Ajo është një zonjë fine kryesore. Penelope Cruz duket rrezatuese në të kuqe si ajo është shpallur si fytyra e Campari-t për kalendarin 2013.

Ajo është duke ndjekur gjurmët e Milla Jovovich dhe Olga Kurylenko, ku duket se Penelope Cruz është duke bërë një punë të mirë deri tani.

Aktorja 38-vjeçare sapo është shpallur si fytyra e Campari-t për kalendarin 2013 e cila ka dhënë fotot e saj tepër joshëse, nga fotografi i glamur Kristian Schuller.
Roli i fundit i yllit spanjoll e bën atë yllin e 14-të që shfaqet në kalendarin e njohur botëror.


KOMENTE