English

Modelja e 40 vjeçare e Playboy largohet nga Kalifornia (FOTO)

Prezantuesja televiziv dhe modelja Jenny McCarthy tregon figurën e saj dinjitoze në një bikini në qytetin e saj të Çikagos.

Modelja përfundimisht ka vendosur të lerë jetën e saj në Kaliforni dhe të kthehet në vendin e saj të lindjes Çikaga, Ilinois.

Vetëm 4 muaj e dnajnë atë nga ditëlindja e saj e 40-të dhe ajo e shikon veten si kurrë më parë.

Jeta në Hollivud dhe xhirimet e fundit në revistën Playboy e kanë bërë atë tepër të njohur në publik.

Në një intervistë që ka dhënë ajo ka shpjeguar arsyet e kthimit, duke cituar se lumturia e djalit të saj është kryesore dhe duke mos marrë atë lumturi të fëmijërisë së tij ashtu siç duhet në Las vegas, ajo vendosi të kthehet për t'ja dhënë në Çikago ku njëkohësisht janë dhe gjyshërit e tij.

KOMENTE