Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Anton Preni, ish polici nga Fushë-Kruja i zhdukur prej 3 ditësh
English

Anton Preni, ish polici nga Fushë-Kruja i zhdukur prej 3 ditësh

Anton Preni, ish efektiv i forcave të policisë në Fushë-Krujë ka tre ditë që është zhdukur.
Denoncimi është bërë nga familjarët e 49 vjeçarit.

Familjarët tregojnë se ai u nis si çdo ditë për në punë në mëngjes, për në fabrikën e tullave. Por më pas ai nuk është përgjigjur më në telefon dhe nuk ka asnjë kontakt me të. Ata shprehen se ishte njeri i qetë dhe nuk shkakton konflikte edhe pse nuk fshehin faktin që në vitin 2002 vëllai i Antonit kishte kryer vrasje për të cilën po kryen dënimin në burg.

Policia ka nisur hetimet por akoma nuk ka asnjë përgjigje deri tani.

KOMENTE