Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lojtari Olimpik pas medaljes ekspozon prapanicën e tij
English

Lojtari Olimpik pas medaljes ekspozon prapanicën e tij

Lojtarët Olimpikë pas fitores së tyre dhe mbarimit të garave kanë festuar dhe shijuar mbrëmjet në lokalet e natës në Londër, pasi dhe Lojrave po i vjen fundi.

Aq sa seriozë në garat e tyre aq dhe "shthurrur" në veprimet e tyre pas shishes së birrave.

Dani King, çiklisti që fitoi medalje ari ndoshta ka qënë më i përfoluri përsa i përket fotos së tij ku ishte bashkë me kolegët e tjerë dhe të dashurën e tij në klubin CHinawhite.

Ai ka dhënë një foto për fotografët ku tregon të pasmet e tij të zbuluara.

Ndërsa fotot e tjera, sportistë të tjerë nën shoqërinë e njëri tjetrit që festonin fitoret e tyre.

KOMENTE