Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Miss Anglia 2012 ka lindur në mënyrë invitro
English

Miss Anglia 2012 ka lindur në mënyrë invitro

Miss Anglia 2012 pretendon të jetë dhe Miss Bota. Ëndra e aj është të jetë Miss Bota e konceptuar nga IVF.

Ajo tregon se nëna e saj për 8 vjet nuk kishte mundur të lindte fëmijë dhe më pas Charlotte Holmes ka lindur në mënyrë invitro nën kujdesin e profesor Robert Winstoni cili ndoqi gjithë proçedurën derisa Charlote erdhi në jetë.

Po ashtu dhe motra e saj u konceptua në mënyrën IVF.

Tani ato janë të bukura dhe të lumtura për jetën e tyre, ndaj Charlote shpreson të fitojë Miss Bota duke u bërë rekalamë e IVF(invitro)

KOMENTE