Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nëna lind çiftin e 2-të të binjakëve në më pak se 1 vit
English

Nëna lind çiftin e 2-të të binjakëve në më pak se 1 vit

Shumë nëna mbeten të tronditura kur mjeku u thotë se ato janë shtazëna por binjakë.

Por është dhe mrekulli edhe pse mund të ketë vështirësi në të rritur.

Karla Sohdi nëna 33 vjeçare është ndier tepër e lumtur si ajo ka lindur 2 binjakët e dytë në më pak se 1 vit nga binjaket e para.

Pra nëna ka dy binjaket e para Rose dhe Sonya dhe tani dy djem binjakë Antonio dhe Zachary.

Familja nga Windsor, Berkshire ka mbetur pak e tronditur pasi kishin menduar të fillonin familjen por jo me 4 fëmijë brenda një koe tepër të shkurtër. Por përsëri ne jemi të lumtur pasi secili prej tyre ka vlera të veçanta.

Binjakët lindër 3 ditë para ditëlindjes së motrave të tyre.
familja tani do të lëvizë në një shtëpi më të madhe dhe do të blerë një makinë tjetër po më të madhe.

KOMENTE