Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Përplasen dy automjete dhe njëri përfundon në kanal
English

Përplasen dy automjete dhe njëri përfundon në kanal

Një aksident tjetër ka ndodhur në aksin Shkodër – Velipojë, në afërsi të kthesës së Dajçit mesditën e sotme.

Automjetet janë përpalsur dhe njëra, Volsvagen Polo me targa angleze P 990 GPA, ka përfunuduar në kanal.

Për fat të mirë personat e ndodhur në mjetin e rënë në kanal kanë shpëtuar falë ndërhyrjes së kalimtarëve dhe forcave të policisë që mbërritën menjëhrë.

Policia konfirmon se shpejtësia e madhe ka qënë shkak i aksidentit.

KOMENTE