Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Restoranti që shërben ushqimin mbi trupin e modeleve lakuriq
English

Restoranti që shërben ushqimin mbi trupin e modeleve lakuriq

Shërbimet në guzhinën Kung Fu dhe Sushi në Catalina Hotel & Beach Club në Miami, kanë mësuar tashmë duke kaluar përmes një rruge të vështirë, të ofrojnë klientë të ushqimit sushi i cili shërbehet mbi trupat e burrave dhe grave lakuriq me një kosto 500 $ për "një pjatë njeri" muajin e kaluar.
Ata kanë pasur tre mbrëmje sushi lakuriq deri tani.

Nathan Lieberman, pronari i restorantit "Miami" ka thënë se kjo mënyrë shërbimi ka qënë aplikuar në Japoni mijëra vjet më parë dhe ai donte ta sillte si diçka të re në restorant për klientët e tij, Sushi lakuriq ishte ide e guzhinierit të restorantit Glenn Lopez.

Lieberman ka zgjedhur një staf shumë të bukur dhe ai është i kënaqur pasi ato janë shprehur se e duan lekun kështu do të dalin lakuriq.

Madje njëherë një ceremoni diplomimi kërkuan sushin mbi model mashkullor, dhe si i tillë u përdor një prej guzhinierëve.

Sushi lakuriq prenotohet dhe parapaguhet. Një pjatë sushi njeri i shëben 10 njerëzve madje ata kënaqen se mund të bëjnë dhe bisedë me personin që ka servirur trupin e tij për sushi.

Dikush mund të pyesi për higjenën e ushqimit.

Por pronari përgjigjet se për aq kohë restoranti zbaton kushtet e vendosura nga FDA (Food dhe Drug Administration) çdo gjë është në rregull.

Modeli/a pastrohen mirë ashtu si për operacion, pastj mbulohen pjesët intime me gjethe babane dhe serviret gjithçka ashtu si tregohet në figurë.
Restoranti ka filluar të rritë klientelën e saj dhe shpreson më shumë.

KOMENTE