Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Stafi i McDonald shpëton jetën e vajzës 14 muaj (VIDEO)
English

Stafi i McDonald shpëton jetën e vajzës 14 muaj (VIDEO)

Çifti bashkë me vajzën e tyre 14 muaj ishte ulur në një McDonald, kur papritur vajza e tyre kishte futur një monedhë në gojë dhe filloi të kthehej në blu.

Nëna e tmerruar merr vajzën dhe kërkon ndihmën e stafit të reastorantit. Minuta tmerri përjetohen nga të gjithë sa ishin atje. Pas 3 minutash përpjekjesh njëkohësisht këshilla përmes telefonit nga shërbimi mjekësor i emergjencës, vajza arrin të marrë frymë.

Më pas ajo kalon një natë në spital pasi ishte për mrekulli.

Restorantit i është dhënë dhe një çmim për ndihmën e dhënë në mbrojtjen e jetës së foshnjës.
1255

KOMENTE