Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tom Cruise trajton vajzën si Hirushe në Disney World
English

Tom Cruise trajton vajzën si Hirushe në Disney World

E kush fëmijë nuk do të donte të trajtohej njëherë si Hirushja në pallatin e saj?

Por ëndrat bëhen realitet. Këtë erë fatin e ka patur princesha Suri, vajza e Tom Cruise të trajtohet si Hirushja në kalanë magjike Cinderella të Disney World.

Tom ka qëndruar në katin e katërt të kështjellës, rezervuar një suitë për të dhe vajzën e tij.

Nuk mund të shkojë kushdo pasi çmimet janë marramendëse, megjithatë të gjithë mund të ëndërrojmë dhe ëndrat një ditë mund të bëhen realitet.

Fotot në krah paraqesin suitën e rezervuar për princeshën Suri Cruise dhe babain e saj.

KOMENTE