Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vritet 22 vjeçarja me thikë në taksi
English

Vritet 22 vjeçarja me thikë në taksi

Një grua ka vdekur pasi u godit me thikë në një taksi në zonën Northfield e Birmingamit.

Policia u thirr në kryqëzimin e Dimsdale Rrugore dhe Hoggs Lane në rreth 08:00 BST.

Viktima, mendohet të jetë një 22-vjeçare lokal e cila ishte në një marrëdhënie me sulmuesin e saj, ka vdekur në vendngjarje.

Detectivët kanë apeluar për të gjithë ata që e panë sulmuesin e saj të largohet nga skena. Ai është përshkruar si racë e përzier, me flokë të shkurtra të zeza veshur me një xhaketë të errët.

Policia tha shoferi i taksisë ishte alarmuar nga shërbimet emergjente pas sulmit.

West Midlands Shërbimi i autoambulancës ka thënë se gruaja kishte pësuar plagë të shumta me thikë.

Dimsdale Road, Hoggs Lane dhe Norrington Road janë mbyllur, ndërsa shërbimet emergjente po punojnë në vendin e ngjarjes.

KOMENTE