Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Zjarr i qëllimshëm në pyjet e Tepellashit dhe Nikolicës
English

Zjarr i qëllimshëm në pyjet e Tepellashit dhe Nikolicës

Jo vetëm aksidentale por dhe zjarrvënie e qëllimshme në këto ditë tepër të nxehta, ka ndodhur në pyjet masive të pishave të Kolonjës.

Zjarri ka përfshirë pyjet e Tepellashit dhe Nikolicës por duke qënë një terren tepër i vështirë nuk është e mundur dhe ndërhyrja e zjarrfikseve për shuarjen e zjarrit ndaj është menduar të kërkohet ndihmë nga pala greke për ndërhyrje ajrore me helikopter.

KOMENTE