Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lady Gaga dhe i dashuri i saj Taylor Kinney, lakuriq në ujë
English

Lady Gaga dhe i dashuri i saj Taylor Kinney, lakuriq në ujë

Lady Gaga vazhdon serinë e fotove të saj të postimit lakuriq. Por këtë herë ajo është shfaqur duke postuar një puthje pasionante e zhytur në ujë me të dashurin e saj Taylor Kinney.

Çifti është takuar për herë të parë në filmmin "You and I", korrikun e kaluar dhe që atëherë romanca e tyre është zhvilluar.

Edhe pse thanë që ata u ndanë njëherë këtë vit, fotot tregojnë për një rikthim në dashurinë e tyre.

KOMENTE