Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Barcelona mbërrin në Shqipëri për ndeshje miqësore
English

Barcelona mbërrin në Shqipëri për ndeshje miqësore

Pritet që në mesin e aktivitetetve me rastin e 100 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë ekipi i Barcelonës të mbërrijë në Shqipëri për një ndeshje miqësore me ekipin e Flamurtarit.

Dje një ekip përfaqësues të klubit futbollistik të Barcelonës kanë vëzhguar ambientet e stadiumit Flamurtari në Vlorë.

Pas inspektimit ata i kanë menduar ato si të përshtatshme për akomodim dhe stadium në gjendje të mirë për të zhvilluar ndeshjen.

Ekipi i Barcelonës zakonisht kryen mjaft ndeshje miqësore me vende të tjera pas negociatave dhe inspektimeve që ata zhvillojnë.
Mendohet që nëntori do të jetë muaji kur ekipi i maddh katalanas do të mbërrijë në Vlorë ku vendimi i Bashkisë së Vlorës dhe njëkohësisht presidentit të Flamurtarit, Shpëtim Gjika, janë ata që do të vendosin rreth kësaj mundësie historike.

KOMENTE