Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
11 vjeçari brazilian pa këmbë, pjesë e ekipit të Barcelonës (VIDEO)
English

11 vjeçari brazilian pa këmbë, pjesë e ekipit të Barcelonës (VIDEO)

Një 11-vjeçar brazilian ka fituar një vend në kampin e trajnimit të futbollit të ekipit të Barcelonës këtë verë, edhepse ai nuk ka këmbë pasi është lindur i tillë.

Gabriel Muniz iu ofrua fillimisht një vend në Akademinë e ekipit të trajnimit në Saquarema, Rio de Janeiro, pas paraqitjes në një program popullor sportiv në Brazil.

Historia dhe aftësitë e tij frymëzuan drejtuesit e klubit dhe ai u ftua në kampin e ekipit spanjoll në shtator.
1302

KOMENTE